Álláslehetőség

Asztalos munkatársat keresünk!

Amennyiben szeretsz egyedi, kreatív és formabontó termékek készítésében részt venni, illetve a fával való munka szerelmese vagy és rendelkezel asztalos tapasztalattal, várjuk jelentkezésedet.

Feladatkör

Exkluzív bútorok gyártása és szerelése. Többnyire teljes enteriőr, beépített szekrények, komplett konyhabútorok, falburkolatok, térelválasztók, lépcsők tervezése és készítése.

Elvárások

  • Asztalos képzettség (legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Alapvető asztalos ipari gépek ismerete, biztonságos használata
  • Önálló munkavégzés
  • Munkájára és magára igényes
  • Fiatalos lendületes hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki rajzok olvasása, térlátás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes, stabil fizetés
  • Változatos feladatok
  • Segítőkész kollégák
  • 8 órás munkarend
  • Szabad hétvége

Munkavégzés helyszíne: Budapest, 10. kerület

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a martontulok@gmail.com email címre

Várjuk jelentkezésed!
Tulok Woodart csapata